-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
زیبایی شناسی سفارشی پنل های آکوستیک هنری NRC بالا برای تزئین سقف
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
12mm 15mm آکوستیک پانل های جذب صدا هنری کاهش صدا مقاوم در برابر آتش
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
0.95 NRC پانل های هنری دیواری صوتی جذب کننده برای استودیوی ضبط
| جذب صدا: | 0.95 NRC |
|---|---|
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
OEM کم انتشار هنر پانل های صوتی جذب صدا مواد پایدار
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
|---|---|
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های آکوستیک هنری قابل تنظیم با NRC بالا برای کاهش صدا و سبک
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های چوبی با عملکرد بالا برای صوتی و زیبایی شناسی
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
پنل های دیواری مدولار لمینت شده فضای داخلی
| مواد پایه: | تخته سه لا سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | لمینت با رنگ و دانه های فراوان |
| اندازه: | 200/400/600/800/1200*28000mm |
چوب تزئینی پانل های صوتی سوپر میکرو سوراخ شده فنیر HPL Melamine Finish
| نوع: | پانلهای آکوزیتیک تزئینی چوبی سوپر میکرو سوراخدار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های صوتی میکرو پرفوری شده سفارشی مقاوم در برابر رطوبت 12mm 15mm 18mm
| مواد: | MDF/A گرید MGO |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL ضد حریق / رنگ PU |
پانل های آکوستیک 15mm 18mm Super Micro Perforated داخلی
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |

