-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
مهر گرم چوبی صفحه صوتی سازه ایستیک و صوتی برای دیوار داخلی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
به منظور پاسخگویی به نیازهای زیبایی شناختی، پنل های آکوستیکی چوبی مختلف را سفارشی کنید.
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی مدرن با رنگ های مختلف برای دیوار
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی چوبی چوبی 21mm ضخامت 0.85 NRC
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| تخته سنگ: | چوب جامد |
| چوب جامد: | بلوط، گردو، چوب موم سفید |
پانل های آکوستیک چوبی با ظروف ظریف
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E0 |
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + HDF 12 میلی متر |
پانل های پخش صدا برتر برای فضاهای صوتی شفاف و متعادل
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
صفحه های آکوستیک استودیوی ضبط گره دار 15mm 18mm 21mm ضخامت
| نام: | پانل آکوزیتی چوبی شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL |
تخته چوبی میکرو سوراخ شده سفارشی، تخته های سقف چوبی سوراخ شده مقاوم در برابر آتش
| مواد: | MDF/A گرید MGO |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL ضد حریق / رنگ PU |
پانل آکوستیک سوراخ شده چوبی زیبا برای استودیو ها و سالن ها
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش سوزی قرمز |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش |
پانل آکوستیک سوراخدار با روکش شیک برای دکوراسیون آکوستیک هتل لوکس
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش سوزی قرمز |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش |

