-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های دیواری خیس کننده صدا برای تزئینات داخلی
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های دیواری چوبی چوبی 600x2400mm 0.85 NRC جذب صدا
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| رنگ: | بلوط سیاه |
مقاومت بالا در برابر ضربه چوب پشم آکوستیک پانل های دیواری شکل شش گوشه ای برای دکوراسیون هتل
| مواد پایه: | الیاف پشم / سیمان غیر آلی |
|---|---|
| تمومش کن: | رنگ طبیعی/رنگ نقاشی |
| اندازه: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 میلی متر |
پانل های پخش کننده صدا چوبی آکوستیک چندین پایان بخش فضای داخلی سالم تر
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
| نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
پنل صوتی دیواری سه طرفه چوبی بلوط چوبی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E0 |
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
خوب دوام پانل های صوتی میکرو سوراخ شده آسان نصب
| مواد: | MDF/A گرید MGO |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL ضد حریق / رنگ PU |
رنگارنگ نقاشی چوب پشم آکوستیک پانل های سفارشی شکل های تزئینی
| مواد پایه: | الیاف پشم / سیمان غیر آلی |
|---|---|
| تمومش کن: | رنگ طبیعی/رنگ نقاشی |
| اندازه: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 میلی متر |
پانل های صوتی چوبی متنوع برای عایق سازی سر و صدا و بیان خلاقانه
| مواد پایه: | الیاف پشم / سیمان غیر آلی |
|---|---|
| تمومش کن: | رنگ طبیعی/رنگ نقاشی |
| اندازه: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 میلی متر |
پانل های آکوستیک میکروپرفوراتیزه 15mm 18mm ضخیم درجه E1 0.8 جذب صدا NRC
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
نصب سفارشی بدون تلاش پانل های صوتی چوبی بر روی پشت خاکستری سیاه
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش استاندارد مهندسی شده |

