-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
نصب سفارشی بدون تلاش پانل های صوتی چوبی بر روی پشت خاکستری سیاه
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش استاندارد مهندسی شده |
پانل های آکوستیک فیبر چوبی MDF شکاف دار طراحی کلاسیک 2440mm
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های چوبی دیواری آکوستیک میکرو پرفرور شده، پانل های ضد صدا تزئینی 0.65 NRC
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های آکوستیک چوبی شکاف دار سالن کنفرانس داخلی پانل های دیواری چوبی جذب صدا
| نام: | پانل آکوستیک شیاردار چوبی ام دی اف داخلی موزیک تالار دیوار چوبی |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های صوتی جذب صدا برای فرکانس های متوسط تا پایین
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های آکوستیک میکروپرفوراتیو سازگار با محیط زیست 15mm 18mm برای سقف و دیوار
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
دکوراسیون داخلی پنل های آکوستیک سوراخ شده برای نصب سقف ادارات عمومی
| مواد پایه: | ام دی اف / HDF سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / ملامین |
| اندازه: | استاندارد 600 * 600 میلی متر |
مدیریت سر و صدا پنل های آکوستیک هنر نوآورانه با مدل های مختلف 2400 میلی متر
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | یک تخته MGO درجه یک، ام دی اف، اچ دی اف، ام دی اف سازگار با محیط زیست کاج |
پانل های مکیرو پرفوری شده فوق العاده ضد صدا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |
پنل های آکوستیک چوبی هنری برای خانه های مدرن
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |

