-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های چوبی آکوستیک سوپر میکرو پرفوریت 600x1200 1200x2400 میلی متر
| نوع: | پنل آکوستیک سوپر میکرو سوراخ شده |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های چوبی آکوستیک سوراخ شده با سبک برای استودیوی تجاری
| جذب صدا: | بالا |
|---|---|
| مقاوم در برابر آتش: | کلاس A |
| مواد پایه: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
پانل های چوبی آکوستیک سوراخ شده با NRC بالا برای دفاتر تجاری
| جذب صدا: | 0.9 NRC |
|---|---|
| مقاوم در برابر آتش: | کلاس A |
| مواد پایه: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
پانل های چوبی آکوستیک سوراخ شده برای تزئینات خانه
| مواد پایه: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL ضد حریق / رنگ PU |
پانل های چوبی آکوستیک سوراخ شده تزئینی از ورودی طبیعی با درجه E1
| جذب صدا: | 0.9 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
پنل چوبی آکوستیک ضد شعله دار
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های چوبی آکوستیک تزئینی میکرو سوراخ شده ضد صدا 12mm 15mm 18mm ضخامت
| نوع: | پانل آکوستیک میکرو سوراخ شده |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های چوبی آکوستیک سوراخ شده برای جذب صدا در سالن 0.9NRC
| جذب صدا: | 0.9 NRC |
|---|---|
| مقاوم در برابر آتش: | کلاس A |
| مواد: | MDF/A گرید MGO |
فنیر چوب سلاچ پانل چوبی آکوستیک برای دیوارها فابریکهای ضد صوتی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های چوبی آکوستیک میکرو پرفوری شده با کیفیت بالا برای داخلی ادارات
| مواد: | MDF/A گرید MGO |
|---|---|
| اندازه: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامین / HPL ضد حریق / رنگ PU |

