-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پنل های چوبی آکوستیک ولت ضد صدا Eco Friendly Engineering Veneer Finish
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
چوب فنیر بلوط چوبی آکوستیک پانل های دیواری سبک مدرن صوتی 0.85NRC
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های چوبی چوبی چوبی 2400 میلی متری چوبی چوبی دیواری سفارشی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E0 |
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + HDF 12 میلی متر |
OEM پانل های صوتی میکرو پرفوری شده ، پانل های دیواری چوبی صوتی BS476 PART7 گواهینامه
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
تجربه صوتی شفاف و فراگیر پنل های پخش کننده صوتی متغیر چوبی
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
عایق حرارتی آکوستیک چوبی پنبه دیوار و سقف 0.9NRC تزئینی
| مواد پایه: | الیاف پشم / سیمان غیر آلی |
|---|---|
| تمومش کن: | رنگ طبیعی/رنگ نقاشی |
| اندازه: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 میلی متر |
پانل های پیشرفته چوبی آکوستیک برای کنترل صدا و وضوح برتر
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پانل های پخش کننده صوتی با کیفیت بالا برای عملکرد صوتی متعادل و واضح
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
پانل های پخش صوتی متغیر مهندسی دقیق برای توزیع صوتی بهینه
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پانل های آکوستیک چوبی برای صدا متعادل و طراحی داخلی شیک
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |

