-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
سقف چوبی با چوبی چوبی
| مواد پایه: | ام دی اف / HDF سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / ملامین |
| اندازه: | استاندارد 600 * 600 میلی متر |
OEM ارتقاء صدا شفافیت چوبی پانل های آکوستیک پخش کننده برای استودیوهای ضبط
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پانل های دیواری آکوستیک MDF چوبی برای دکوراسیون داخلی سالن موسیقی E1 E0 حفاظت
| نام: | پانل آکوستیک شیاردار چوبی ام دی اف داخلی موزیک تالار دیوار چوبی |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های سقف چوبی آکوستیک میکرو پرفرور شده ، کاشی های سقف ضد صدا 600x600 میلی متر
| مواد پایه: | ام دی اف / HDF سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / ملامین |
| اندازه: | استاندارد 600 * 600 میلی متر |
طرح های هنری پانل های سقف چوبی آکوستیک سقف های آویزان
| مواد پایه: | ام دی اف / HDF سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / ملامین |
| اندازه: | استاندارد 600 * 600 میلی متر |
رنگ سیاه آکوستیک چوبی سلاچ پانل های فیبر پلی استر MDF برای دکوراسیون هتل
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400/3000*T21mm |
مقاومت در برابر آتش آکوستیک چوبی پنبه سقف پنل شکل مثلث برای دفتر مدرن
| مواد پایه: | الیاف پشم / سیمان غیر آلی |
|---|---|
| تمومش کن: | رنگ طبیعی/رنگ نقاشی |
| اندازه: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 میلی متر |
پنل های دیواری چوبی 15 میلی متری با رنگ مرسوم برای فضاهای زیبایی
| مواد پایه: | ضد حریق و ام دی اف |
|---|---|
| مدل: | GA9-2 |
| اندازه استاندارد: | 133/197 * 2440 میلی متر استاندارد دیگر سفارشی |
پانل های چوبی آکوستیک سیاه برای کنترل سبک صدا در هر محیط
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
سقف چوبي معلق شنودگر صدا، سقف چوبي سوراخ دار
| مواد پایه: | ام دی اف / HDF سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / ملامین |
| اندازه: | استاندارد 600 * 600 میلی متر |

