-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پنل های چوبی آکوستیک برای فضای آرام و زیبا
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | ملامینه سه طرفه |
پانل های آکوستیک ميكرو پرفورس شده داخل MDF، پانل های آکوستیک صدا برای ديوارها OEM
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های چوبی آکوستیک برای کنترل صوتی زیبا و ارتقاء داخلی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های چوبی صوتی دقیق برای راه حل های صوتی پیچیده
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
600mm طول 1200mm پانل های آکوستیک چوبی برای آکوستیک سالن
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 540*L 600/1200/1800/2400*T 158mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پنل های چوبی آکوستیک سازگار با محیط زیست برای محیط داخلی بالا
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | ملامینه سه طرفه |
پانل های پخش کننده آکوستیک چوبی با گواهینامه FSC برای استودیوهای ضبط سالن های کنسرت
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
| نگهداری: | آسان برای تمیز کردن |
پنل های دیواری آکوستیک چوبی با رنگ
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side covered |
پانل های پخش کننده صوتی چوبی لاستیکی، بازتاب صدا و وضوح را بهبود می بخشد
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 600*L 600*T 250mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
HPL Finish پانل های دیواری آکوستیک میکرو پرفوری شده برای دیوار و سقف استودیو
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

