-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
بهینه سازی عملکرد آکوستیک پانل های چوبی شیاردار قابل تنظیم
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های جذب صوتی میکرو سوراخ شده، ورق های جذب صدا 600x600 600x1200
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های هنری صوتی عالی برای عایق صوتی و افزایش سبک
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
با پنل های چوبی مشبک Winego، لوکس آرامش بخش را کشف کنید
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
چوب جامد QRD پانل های پخش کننده صوتی PU نقاشی پایان رنگ چوب طبیعی
| مواد پایه: | چوب جامد |
|---|---|
| اندازه: | W 100 * L 2400 * T 25mm |
| نوع: | پخش کننده آکوستیک |
پانل های هنری آکوستیک برای کنترل صدای برتر و فضای داخلی شیک
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانلهای شیاردار آکوستیک با عملکرد بالا و مقاوم در برابر آتش MDF از Transform Interiors
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های پخش کننده صوتی چوبی 100 میلی متر ضخیم درجه E1 برای وضوح صدا
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 600*L 600*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پانل های پخش کننده صوتی چوبی با ضخامت 250 میلی متری برای دیوارها
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 600*L 1200*T 250mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
پانلهای دیواری آکوستیک شیاردار با کیفیت بالا و مقاومت در برابر آتش برای فضاهای داخلی مدرن
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |

