-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل صوتی چوبی مدرن و لوکس
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
پانل صوتی میکرو سوراخ شده ترکیب کامل عملکرد و زیبایی شناسی
| جذب صدا: | در یک فضا اکو و بازپرداخت را کاهش می دهد |
|---|---|
| مواد: | ام دی اف |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
پانل های صوتی میکرو پرفوری شده برای ادغام یکپارچه صوتی در فضاهای تجاری
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
گزینه های رنگ چندگانه آلومینیوم پنل آکوستیک سوراخ شده برای سقف و دیوار
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-01 |
طراحی زیبایی شناسی آلومینیوم پنل آکوستیک سوراخ شده برای مرکز خرید
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-02 |
پنل آکوستیک سوراخ شده آلومینیومی ضد رطوبت برای بیمارستان ها و کلینیک ها
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-03 |
پنل آکوستیک سوراخ شده آلومینیومی سازگار با محیط زیست و NRC بالا برای اتاق ها
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-04 |
پانلهای آکوستیک میکرو پرفوره قابل تنظیم برای نصبهای متنوع
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های جذب صدا میکرو پرفوری شده برای کنترل صدای فرکانس پایین برتر
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های صوتی سوپر میکرو سوراخ شده برای پروژه های حساس فضا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

