-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های آکوستیک فنیر با طراحی مدرن 1200x2400 میلی متر برای استفاده در دفتر
| مواد پایه: | ام دی اف / تخته سه لا سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | نقاشی طبیعی / رنگی |
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
پانل صوتی میکروپروفر با عملکرد بالا با هسته عسل
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم لانه زنبوری |
| Size: | 600*1200 |
پانل های صوتی میکروپروفر شده با هسته Honeycomb برای کنترل صدا
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم لانه زنبوری |
| Size: | 600*1200 |
پخش کننده آکوستیک چوبی شکل مربع QRD با پخش بهتر صدا برای استودیو
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 600*L 600*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
3D چوبی آکوستیک QRD پخش کننده صدا برای استودیوی موسیقی با Burlywood های مختلف
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 350*L 600/1200/1800/2400*T 350mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
قاب آلومینیومی غرفه صوتی صوتی اتاق قابل حمل گواهینامه CE
| جزئیات بسته بندی: | پالت چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل: | 2 هفته |
| شرایط پرداخت: | TT: 50٪ موجودی سپرده قبل از حمل و نقل |
طراحی نوآورانه پانل های دیواری فنیر برای تزئینات خانه 2400 میلی متر
| مواد پایه: | ام دی اف / تخته سه لا |
|---|---|
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
| نوع: | پانل دیواری سه بعدی |
مختلف پایان گشوده پانل های دیواری تزئینی فنیر آسان نصب 2400mm
| مواد پایه: | ام دی اف / تخته سه لا |
|---|---|
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
| راه کنترل: | CNC |
زیبایی زیبایی 3D تزئینی دیواری پانل های دیواری 2400mm E1 درجه
| مواد پایه: | ام دی اف / تخته سه لا |
|---|---|
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
| نوع: | پانل دیواری سه بعدی |
پانل های دیواری 3D زیبا برای طراحی داخلی 2400mm
| Base materiall: | MDF/Plywood |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |

