-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
جذابیت زیبایی پنل آکوستیک میکروپروفر شده برای دیوارهای گالری های هنری
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
سطح صاف پانل صوتی میکرو سوراخ شده برای لابی ها و سالن های هتل
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل پخش کننده صدا 3D ابر آکوستیک برای سینمای خانگی
| مواد پایه: | قالب FRP با چگالی بالا فشرده شده است |
|---|---|
| تمومش کن: | سفید/قرمز... |
| اندازه: | 600*600 میلی متر |
تخته صوتی میکرو سوراخ شده با ورودی تزئینی برای دفتر و اتاق کنفرانس
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانلهای ریز سوراخدار با درجه معماری برای پروژههای طراحی خلاقانه
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های میکرو پرفوری حرفه ای برای استودیوهای پخش و صوتی
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانلهای ریز سوراخدار مقاوم در برابر رطوبت برای محیطهای با رطوبت بالا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های سقف میکروپرفوراسیون بدون درز برای راه حل های یکپارچه صدا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های میکرو سوراخ شده با تاثیر بالا برای امکانات ورزشی و باشگاه
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM پانل های هنری دیواری سه بعدی تخته MDF تزئینی برای اتاق های تجاری و زندگی
| مواد پایه: | ام دی اف سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | نقاشی طبیعی / رنگی |
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |

