-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
تابلوهای صوتی هنری سفارشی، تابلوهای صوتی ضد شعله ای هنری درجه یک
| جزئیات بسته بندی: | خدمات لوگوی پالت با محافظ گوشه برای سفارش بزرگ |
|---|---|
| زمان تحویل: | 2 هفته |
| شرایط پرداخت: | TT: 50٪ موجودی سپرده قبل از حمل و نقل |
پانل های صوتی چوبی شیک برای کاهش صدا و هماهنگی بصری
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های آکوستیکی چوبی با سبک و عملکرد برای بهینه سازی صدا
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های صوتی چوبی مدرن Slat Melamine Finish کاهش صدا
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های صوتی چوبی برای جذب صدای بهبود یافته و جذابیت زیبایی طبیعی
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های صوتی چوبی برای فضای داخلی آرام و شیک
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
پانل های صوتی چوبی با کیفیت بالا برای صدا و سبک دقیق
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
پانل های صوتی چوبی با کیفیت بالا برای مدیریت موثر سر و صدا و فضای داخلی شیک
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
عایق صوتی داخلی پانل های صوتی 2440mm با MDF مقاوم به آتش قرمز
| مواد پایه: | ضد حریق و ام دی اف |
|---|---|
| پوشش سطح: | ملامینه |
| اندازه استاندارد: | 133/197 * 2440 میلی متر استاندارد دیگر سفارشی |
پنل های آکوستیک ملامینه MDF 133x2440mm 197x2440mm برای سقف و دیوار
| مواد پایه: | ضد حریق و ام دی اف |
|---|---|
| تمومش کن: | ملامینه |
| اندازه استاندارد: | 133/197 * 2440 میلی متر استاندارد دیگر سفارشی |

