-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل دیواری تزئینی 3D MDF 12mm 15mm برای فضای تجاری و خانگی
| مواد پایه: | ام دی اف سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | نقاشی طبیعی / رنگی |
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
پانل های میکرو سوراخ شده با NRC بالا سطح قابل آتش برای دیوار استودیو
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های صوتی میکرو پرفرور شده با فنیر برای خانه و تجاری
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پانل های صوتی میکرو پرفرور شده با فنیر برای خانه و تجاری
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پنل صوتی میکرو سوراخ شده دوستانه با NRC بالا برای دیوار خانه
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز/MDF استاندارد/ |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
پایه MDF پانل های دیواری تزئینی سه بعدی نقاشی طبیعی یا رنگی پایان 6mm 15mm ضخامت
| مواد پایه: | ام دی اف سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| تمومش کن: | نقاشی طبیعی / رنگی |
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
پانلهای آکوستیک شیاردار و ضد حریق پایدار برای فضاهای شفافتر و آرامتر
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
دیفوسر صدا چوبی Eco Friendly QRD 100mm ضخیم برای استودیوی خانگی
| مواد پایه: | چوب جامد لاستیکی / چوب کاج / HDF |
|---|---|
| اندازه: | W 600*L 600*T 100mm |
| نوع: | دیفیوزر چوبی سری WD |
دکوراسیون داخلی تخته فنیر ابراز شده طراحی گرافیک برای دفتر تجاری
| مواد پایه: | الیاف چوب ام دی اف |
|---|---|
| تمومش کن: | گزینه های روکش طبیعی شامل بلوط سفید، بلوط سیاه و گردوی سیاه است |
| اندازه: | 1200*2400 میلی متر |
سیستم نوآورانه پانل صوتی با طراحی میکرو پرفوریشن برای کنترل پیشرفته صدا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF مقاوم در برابر آتش قرمز |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

