-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های صوتی هنری آکوستیک دکوراتیو 12mm 15mm برای سقف و دیوار NRC بالا
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
جذب صدا پانل صوتی میکرو سوراخ شده محیط زیست دوستانه و شیک
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |
0.85 NRC چوب سلاخ های آکوستیک پنل های ملامین پایان چگالی بالا برای دکوراسیون مدرسه
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400/3000*T21mm |
پنل صوتی چوبی دوستدار محیط زیست طراحی صوتی پایدار و شیک
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی ميكرو پرفورم 15 میلیمتر 18 میلیمتر
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
0.8 NRC پنل های هنری صوتی چوب دوستانه زیست محیطی برای دکوراسیون مدرن خانه
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| دوستانه با محیط زیست: | درجه E1 |
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
پانل صوتی چوبی با عملکرد بالا و ارتقاء صوتی زیبایی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
طراحی آکوستیک را با پانل های شکوفه شده Winego برای محیط های صوتی برتر ارتقا دهید
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل آکوستیک چوبی با کیفیت بالا - راه حل آکوستیک شیک برای داخلی های مدرن
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
پانل صوتی چوبی زیبا و فن آوری
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |

