-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های صوتی چوبی و کاربردی برای تزئین رستوران
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
طراحی هنری و زیبایی شناسی پنل آکوستیک خطی شده برای اتاق های کنفرانس
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
گزینه های طراحی قابل تنظیم برای برنامه های کاربردی متنوع
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Noise Reduction Wood Slat Acoustic Panel For Studios And Theaters Wall And Ceiling
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
پانل صوتی چوبی مدرن با پشت پرده فیلت PET برای دیوار و سقف
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
افزایش جذب صدا با صفحه آکوستیک خطی برای استودیو و تئاتر
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل آکوستیک NRC بالا با جذابیت زیبایی مدرن برای کاربردهای متنوع
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
پانل صوتی چوبی مدرن نوآورانه و قابل تنظیم
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی با مواد سازگار با محیط زیست برای فضاهای زیبا
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
رنگ متنوع برای انتخاب چوب سلاخ های آکوستیک پانل برای دیوار داخلی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |

