-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل صوتی چوبی زیبا و فن آوری
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی زیبا با بافت دانه های چوبی برای اتاق نشیمن
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
ارتقاء صداهای تئاتر با پانل آکوستیک شکاف دار برای وضوح بهتر صدا
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
پانل صوتی خطی NRC بالا برای جذب صوتی موثر در سالن های سینما
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
پنل آکوستیک رنده ای دوستانه با محیط زیست و شیک برای سالن تماشای کلیسا
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
رنگ و مدل های مختلف برای انتخاب پنل آکوستیک خطی شده برای دیوار کنفرانس
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
جذب صدا E1 گارد پانل های صوتی شکاف دار با CE FSC فرانسه A+ تایید شده
| نام: | پانل آکوستیک شیاردار |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش / ملامین / Hpl ضد حریق |
| اندازه: | W133mm*2440/3000mm*T12/15/18mm W197mm*2440/3000mm*T12/15/18mm |
پانل های آکوستیک سوپر میکرو سوراخ شده MDF Board کاهش صدا 0.8 NRC
| نوع: | پنل آکوستیک میکرو سوراخ دار |
|---|---|
| اندازه: | 600/1200*600/1200/2400 میلی متر |
| ضخامت: | 12/15/18 میلی متر یا موارد دیگر |
پانل های آکوستیک چوبی بدون زمان برای فضای داخلی هماهنگ
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
|---|---|
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
| تمومش کن: | روکش / ملامینه سه طرفه |
پانل های صوتی چوبی با سبک و سازگار با محیط زیست برای اتاق جلسه
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |

