-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های آکوستیک چوبی و سازگار با محیط زیست برای دیوارها و سقف
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پنل صوتی میکرو سوراخ شده کنترل صدا سازگار با محیط زیست با پایان کار سفارشی
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
پانل صوتی میکرو سوراخ شده طراحی نوآورانه برای عایق صوتی بهینه
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | ام دی اف |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
پانل صوتی میکرو سوراخ شده با عملکرد بالا با پایان های شیک
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | ام دی اف |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
پانل های پخش کننده چوبی برتر برای کنترل صوتی برتر و شفافیت صوتی بهبود یافته
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
صفحه دیواری خیره کننده صدا
| نام: | پانل های دیواری جاذب صدا سفارشی Fihishes پانل های آکوستیک چوبی شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL یا سفارشی |
پانل های مدرن چوبی با رنگ های مختلف برای آرامش کامل
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
صفحه صوتی چوبی با رنگ های مختلف متناسب با الزامات زیبایی
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی با کیفیت بالا که نصب آنها برای خانه ها و دفاتر آسان است
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های صوتی چوبی با تراکم بالا برای فضای مدرن آسان برای نصب
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |

