-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های صوتی چوبی با تراکم بالا برای فضای مدرن آسان برای نصب
| جذب صدا: | 0.85 NRC |
|---|---|
| مواد: | فیبر پلی استر 9 میلی متر + ام دی اف 12 میلی متر |
| اندازه: | W600*L2400*T21mm |
پانل های آکوستیک شیک برای بهبود صدا و طراحی داخلی
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های صوتی با کیفیت بالا برای جذب صدا و طراحی زیبایی
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل صوتی میکرو سوراخ شده ضد صوتی پیشرفته با پایان های سفارشی
| جذب صدا: | 0.8 NRC |
|---|---|
| مواد: | ام دی اف |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
پانل صوتی چوبی NRC با جذابیت زیبایی شناسی مدرن برای داخلی تجاری
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
بهبود تعادل بصری و صوتی با پنلهای Winego Groove در فضاهای عمومی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
تجربه زیباییشناسی طبیعی و آکوستیک برتر با پنلهای شیاردار چوبی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های صوتی معماری برای شفافیت صدا و هماهنگی طراحی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
کنترل آکوستیک حرفهای با تختههای شیاردار خطی Winego برای استفاده چند منظوره
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
ایجاد مناظر صوتی هوشمند سازگار با محیط زیست با استفاده از پنلهای آکوستیک Winego
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |

