-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های صوتی برای کاهش صدا و طراحی داخلی خلاق
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های صوتی نوآورانه میکروپروفر شده با هسته عسل آلومینیومی
| جذب صدا: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| اندازه: | 600*1200 |
ارتقاء کیفیت صدا در فضاهای معماری راه حل های پانل صوتی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
E0 حفاظت از محیط زیست پانل های آکوستیک در پروژه های معاصر
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پنلهای جذب صوت Winego، ترکیب عملکرد و طراحی زیبا
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
ساخت محیط های دوستدار صدا پنل های شکاف دار وینگو برای پروژه های داخلی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های آکوستیک گره دار درجه یک با قابلیت آتش سوزی برای فضاهای صوتی با عملکرد بالا
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های جذب صوتی هنری برای طراحی داخلی و آکوستیک
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های آکوستیک هنری سازگار با محیط زیست برای کنترل سر و صدا
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های شیاردار آکوستیک ضد حریق برای محیط های صوتی ممتاز
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |

