-
پانل های چوبی صوتی
-
پنل های چوبی آکوستیک
-
پنل های چوبی آکوستیک سوراخ شده
-
پانل های صوتی میکرو پرفوری
-
پانل های آکوستیک شکاف دار
-
پانل های صوتی هنری
-
پانل های سقف چوبی صوتی
-
پانل های دیواری تزئینی سه بعدی
-
پنل های دیواری لامیناتی
-
پانل های صوتی پارچه ای
-
پانل های پخش کننده صوتی چوبی
-
پنل های آکوستیک پلی استر
-
فرش ضد صدا
-
غرفه صدا
-
پنل های چوبی صوتی
پانل های آکوستیک برتر برای کنترل صدا و زیبایی داخلی
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های صوتی طراح برای کیفیت صوتی مطلوب و تاثیر بصری
| Name: | Art acoustic panel |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل های آکوستیک برتر هنر برای جذب صدای برتر و دکوراسیون شیک
| نام: | پانل آکوستیک هنری |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل صوتی فوق العاده میکرو سوراخ شده برای یک محیط بدون سر و صدا
| نام: | پانل آکوستیک میکرو در حال اجرا |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل صوتی فوق العاده میکرو سوراخ شده لوکس برای داخلی های پیشرفته
| نام: | پانل آکوستیک میکرو در حال اجرا |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
پانل صوتی فوق میکرو سوراخ شده برای جذب صدا و جذابیت لوکس
| نام: | پانل آکوستیک میکرو در حال اجرا |
|---|---|
| مواد: | MDF/A گرید MGO/چوب جامد |
| اندازه: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
ایجاد تجربهای بدون نویز با استفاده از پنلهای شیاردار Winego برای فضاهای چند منظوره
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
سبک و سکوت را با پانلهای دیواری شیاردار Winego برای فضاهای فرهنگی متعادل کنید.
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
دستیابی به فضاهای صوتی تمیز: پانلهای شیاردار خطی برای مصارف آموزشی و عمومی
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |
پانل های شیاردار و شیاردار Winego برای کنترل موثر اکو و فضاهای داخلی آرام و شفاف
| نام: | پانل آکوستیک فیبر چوبی ام دی اف شیاردار |
|---|---|
| مواد پایه: | مقاوم در برابر آتش و ام دی اف / ام دی اف استاندارد / تخته درجه یک |
| پوشش سطح: | روکش / ملامین / HPL |

